Canon PIXMA G3411 Pobierz sterowniki drukarki – Instalacja oprogramowania

Canon PIXMA G3411Sterowniki i oprogramowanie dla systemów operacyjnych Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 (64-bit / 32-bit)

Model drukarki: Canon PIXMA G3411

Są to sterowniki i oprogramowanie, które znajdują się na dysku CD dostarczonym z drukarką.CDPrawidłowa instalacja sterownika drukarki: Nie podłączaj drukarki do komputera. Najpierw rozpocznij instalację oprogramowania. Podczas procesu instalacji na monitorze pojawi się komunikat informujący, kiedy podłączyć drukarkę do komputera.Instalowanie sterownika drukarkiJeśli na ekranie pojawi się komunikat „Znaleziono nowy sprzęt”, kliknij „Anuluj” i odłącz kabel USB. Następnie przejdź do instalacji oprogramowania. Częstym błędem podczas instalacji sterownika jest to, że najpierw podłączasz urządzenie do komputera kablem USB, a następnie instalujesz sterownik. W takim przypadku system operacyjny wykrywa podłączone urządzenie i instaluje własny sterownik, który może nie działać poprawnie lub w ogóle nie działać. Jednakże niektóre inne urządzenia mogą działać poprawnie ze sterownikiem zainstalowanym przez system operacyjny. Dlatego jeśli istnieje sterownik stworzony specjalnie dla Twojego urządzenia, najpierw rozpocznij instalację tego sterownika, a dopiero potem podłącz urządzenie do komputera.Windows

Oprogramowanie dla systemów operacyjnych Windows

Pobierz sterowniki

Pobierz sterowniki drukarki i oprogramowanie dla systemu Windows

Model drukarki: Canon PIXMA G3411

Pełny pakiet sterowników i oprogramowania (Windows)

Kliknij dwukrotnie pobrany plik .exe. Zostanie rozpakowany i wyświetlony zostanie ekran konfiguracji. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować oprogramowanie i wprowadzić niezbędne ustawienia.

Instalowanie sterownika drukarkiCanon PIXMA G3411

Jak skanować dokumenty i zdjęcia

„IJ Scan Utility” to oprogramowanie umożliwiające wygodne skanowanie fotografii, dokumentów itp. W systemie operacyjnym Windows kliknij przycisk „Start”, aby znaleźć skrót do oprogramowania „IJ Scan Utility”. Następnie możesz użyć myszy komputerowej, aby przeciągnąć ten skrót na pulpit.IJ Scan UtilityIJ Scan UtilityJeśli masz trudności ze zrozumieniem ustawień tego oprogramowania, oferuję najłatwiejszy sposób skanowania dowolnych dokumentów i zdjęć. Aby to zrobić, użyj jednego przycisku „Zdjęcie”. Klikając ten przycisk, możesz zeskanować dowolne dokumenty i zdjęcia. Zeskanowany dokument zostanie zapisany na Twoim komputerze. Jakość skanowanych dokumentów jest dobra, dlatego nie ma potrzeby zmiany ustawień oprogramowania. Wielu użytkowników tego oprogramowania używa jednego przycisku „Zdjęcie” do skanowania dokumentów lub zdjęć. Jeżeli chcesz zmienić lokalizację zapisu zeskanowanego obrazu lub zmienić inne ustawienia skanera, użyj w tym celu przycisku „Ustawienia”.
Canon PIXMA G3411

Ostatnia aktualizacja: 6 lutego, 2024 przez x555

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie wiesz jak podłączyć dodatkowe urządzenie do swojego komputera i potrzebujesz instrukcji jak prawidłowo je podłączyć, możesz skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na tej stronie (znajdującej się w prawym górnym rogu każdej strony) lub napisać do nas.

Do korzystania z dowolnego urządzenia komputerowego wymagane jest oprogramowanie (sterowniki). Zaleca się korzystanie z oryginalnego oprogramowania dołączonego do urządzenia komputerowego. Jeżeli nie posiadasz oprogramowania i nie możesz go znaleźć na stronie internetowej producenta swojego urządzenia komputerowego, możemy Ci pomóc. Podaj nam model swojej drukarki, skanera, monitora lub innego urządzenia komputerowego, a także wersję systemu operacyjnego (na przykład: Windows 11, Windows 10, Windows 8 itp.).

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

W obszarze Specyfikacja urządzenia sprawdź edycję i wersję systemu Windows działającego na Twoim urządzeniu.

Jak sprawdzić, jaka wersja systemu operacyjnego jest zainstalowana na Twoim urządzeniu Mac. Z menu Apple w lewym górnym rogu ekranu wybierz opcję Informacje o tym Macu. Powinna zostać wyświetlona nazwa systemu macOS, na przykład macOS Sonoma, po której następuje numer wersji. Jeśli chcesz również znać numer kompilacji, kliknij numer wersji, aby go wyświetlić.

Zainstaluj sterownikiJak zainstalować sterowniki, jeśli nie ma pliku setup.exe i jak zainstalować sterowniki przy użyciu pliku .INF. W takim przypadku otwórz pobrany plik, który powinien zawierać sterownik i użyj pliku .INF do instalacji. W tym artykule opowiemy i pokażemy, jak zainstalować sterownik za pomocą pliku .INF.
Oprogramowania komputerowegoNiezbędne oprogramowanie dla każdego komputera - Jeśli kupiłeś nowy komputer lub ponownie zainstalowałeś system operacyjny, na tej stronie znajdziesz całe niezbędne oprogramowanie i instrukcje dotyczące jego instalacji. Oprogramowanie dla komputerów z systemami operacyjnymi: Windows 11, 10, 8.1, 7, Vista, XP.
Oprogramowanie skaneraJeśli nie możesz znaleźć oprogramowania skanera lub nie wiesz, jak używać skanera do skanowania dokumentów i zdjęć. Ten problem występuje, ponieważ niektóre drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne mają tylko sterowniki, ale nie mają konkretnego oprogramowania do zarządzania skanerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *