Xerox Phaser 3020 Pobierz sterowniki do drukarki

Xerox Phaser 3020System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (64-bit / 32-bit)

Sterowniki XeroxModel: Xerox Xerox Phaser 3020

Phaser 3020 Sterowniki drukarki dla systemu Windows, Pakiet instalatora

Rozmiar pliku: 153.41 MB

Prawidłowa instalacja sterownika drukarki: Nie podłączaj drukarki do komputera. Najpierw rozpocznij instalację oprogramowania. Podczas procesu instalacji na monitorze pojawi się komunikat informujący, kiedy podłączyć drukarkę do komputera.Instalowanie sterownika drukarkiJeśli na ekranie pojawi się komunikat „Znaleziono nowy sprzęt”, kliknij „Anuluj” i odłącz kabel USB. Następnie przejdź do instalacji oprogramowania. Częstym błędem podczas instalacji sterownika jest to, że najpierw podłączasz urządzenie do komputera kablem USB, a następnie instalujesz sterownik. W takim przypadku system operacyjny wykrywa podłączone urządzenie i instaluje własny sterownik, który może nie działać poprawnie lub w ogóle nie działać. Jednakże niektóre inne urządzenia mogą działać poprawnie ze sterownikiem zainstalowanym przez system operacyjny. Dlatego jeśli istnieje sterownik stworzony specjalnie dla Twojego urządzenia, najpierw rozpocznij instalację tego sterownika, a dopiero potem podłącz urządzenie do komputera.

Windows

Oprogramowanie dla systemów operacyjnych Windows

Pobierz sterowniki

Sterowniki drukarki dla Windows Pobierz

(Pobierz z witryny producenta)

Description: Phaser 3020 Sterowniki drukarki dla systemu Windows, Pakiet instalatora. Zawiera sterowniki drukarki, Easy Printer Manager i Easy Wireless Setup Utility.


iOS App

Oprogramowanie dla systemów operacyjnych MAC

Phaser 3020 Mac OS Oprogramowanie, sterowniki i narzędzia
System operacyjny:
Mac OS 10.14 – Mojave
Mac OS 10.13 – High Sierra
Mac OS 10.12 – Sierra
Mac OS X 10.11 – El Capitan
Mac OS X 10.10 – Yosemite
Mac OS X 10.9 – Mavericks
Mac OS X 10.8 – Mountain Lion
Mac OS X 10.7 – Lion
Mac OS X 10.6 – Snow Leopard
Mac OS X 10.5 or lower
Pobierz sterowniki

Sterowniki drukarki dla Mac OS Pobierz

(Pobierz z witryny producenta)

Opis: Pakiet zawiera sterowniki drukarki i łatwy kierownik drukarki.


Sterowniki drukarki dla Linux OS Pobierz

Xerox_Phaser_3020_Linux-Driver

System operacyjny: Linux
Pobierz sterowniki

Sterowniki drukarki dla Linux Pobierz

(Pobierz z witryny producenta)

Opis: sterowniki Linux dla Phaser 3020


Uniwersalny sterowniki drukarki dla systemu Windows

Aby zainstalować tylko sterownik drukarki.

Ta wersja Globalne sterowniki drukarki Xerox (Uniwersalny sterownik drukarki) zawiera wszystkie sterowniki (PostScript, PCL5 i PCL6) i automatycznie pobierają i instaluje w systemie.

System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (64-bit / 32-bit)

Uniwersalny sterowniki drukarki do pobrania systemu Windows

 

Ta wersja Globalne sterowniki drukarki Xerox (Uniwersalny sterownik drukarki) zawiera wszystkie sterowniki (PostScript, PCL5 i PCL6) i automatycznie pobierają i instaluje w systemie.

Sterowniki do drukarki XeroxSterowniki drukarki dla Xerox Phaser 3020. Jest to sterowniki, które zapewnią pełną funkcjonalność wybranego modelu.

Ostatnia aktualizacja: 7 lutego, 2024 przez x555

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie wiesz jak podłączyć dodatkowe urządzenie do swojego komputera i potrzebujesz instrukcji jak prawidłowo je podłączyć, możesz skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na tej stronie (znajdującej się w prawym górnym rogu każdej strony) lub napisać do nas.

Do korzystania z dowolnego urządzenia komputerowego wymagane jest oprogramowanie (sterowniki). Zaleca się korzystanie z oryginalnego oprogramowania dołączonego do urządzenia komputerowego. Jeżeli nie posiadasz oprogramowania i nie możesz go znaleźć na stronie internetowej producenta swojego urządzenia komputerowego, możemy Ci pomóc. Podaj nam model swojej drukarki, skanera, monitora lub innego urządzenia komputerowego, a także wersję systemu operacyjnego (na przykład: Windows 11, Windows 10, Windows 8 itp.).

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

W obszarze Specyfikacja urządzenia sprawdź edycję i wersję systemu Windows działającego na Twoim urządzeniu.

Jak sprawdzić, jaka wersja systemu operacyjnego jest zainstalowana na Twoim urządzeniu Mac. Z menu Apple w lewym górnym rogu ekranu wybierz opcję Informacje o tym Macu. Powinna zostać wyświetlona nazwa systemu macOS, na przykład macOS Sonoma, po której następuje numer wersji. Jeśli chcesz również znać numer kompilacji, kliknij numer wersji, aby go wyświetlić.

Zainstaluj sterownikiJak zainstalować sterowniki, jeśli nie ma pliku setup.exe i jak zainstalować sterowniki przy użyciu pliku .INF. W takim przypadku otwórz pobrany plik, który powinien zawierać sterownik i użyj pliku .INF do instalacji. W tym artykule opowiemy i pokażemy, jak zainstalować sterownik za pomocą pliku .INF.
Oprogramowania komputerowegoNiezbędne oprogramowanie dla każdego komputera - Jeśli kupiłeś nowy komputer lub ponownie zainstalowałeś system operacyjny, na tej stronie znajdziesz całe niezbędne oprogramowanie i instrukcje dotyczące jego instalacji. Oprogramowanie dla komputerów z systemami operacyjnymi: Windows 11, 10, 8.1, 7, Vista, XP.
Oprogramowanie skaneraJeśli nie możesz znaleźć oprogramowania skanera lub nie wiesz, jak używać skanera do skanowania dokumentów i zdjęć. Ten problem występuje, ponieważ niektóre drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne mają tylko sterowniki, ale nie mają konkretnego oprogramowania do zarządzania skanerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *