Pantum BM5110ADW Pobierz sterowniki drukarki i skanera – Instalacja oprogramowania

Pantum BM5110ADW Pobierz sterownikiSterowniki i oprogramowanie dla systemów operacyjnych: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP / Mac OS / Linux

Model drukarki: Pantum BM5110ADW Monochromatyczna laserowa drukarka wielofunkcyjna

Instalowanie sterowników drukarki i skanera: Pantum BM5110ADW.

Wielu użytkowników ma pytanie: w którym momencie należy podłączyć drukarkę do komputera – przed zainstalowaniem sterowników czy po. Odpowiedź: Producent drukarki Pantum BM5110ADW zaleca najpierw podłączenie drukarki do komputera, a następnie przystąpienie do instalacji sterowników. Inni producenci drukarek zalecają najpierw zainstalowanie sterownika, a następnie podłączenie drukarki do komputera, aby system operacyjny nie instalował własnego sterownika po wykryciu podłączonej drukarki. Drukarki Pantum nie mają z tym problemów. Dlatego drukarkę Pantum można podłączyć do komputera przed zainstalowaniem sterowników.

Są to sterowniki i oprogramowanie znajdujące się na płycie CD dołączonej do drukarki. Pantum BM5110ADW.CD Pantum

Pantum BM5110ADW : Należy wcześniej przygotować drukarkę do podłączenia do komputera. Zdejmij opakowanie z drukarki i zainstaluj kasetę oraz papier.

Pobierz i zainstaluj sterowniki: Pantum BM5110ADW. To oprogramowanie jest przeznaczone do korzystania ze wszystkich funkcji urządzenia. Dodatkowe oprogramowanie dla urządzenia nie jest wymagane.

Sterowniki i oprogramowanie Wersje systemu operacyjnego Pobierz: Sterowniki i oprogramowanie
Pantum BM5110ADW Sterowniki i oprogramowanie dla drukarki i skanera (Windows) WindowsSystemy operacyjne: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (64-bit / 32-bit) Pobierz sterownikiPobierz sterowniki drukarki i skanera dla systemów operacyjnych Windows
Pantum BM5110ADW Sterowniki i oprogramowanie dla drukarki i skanera (Mac) iOS AppSystemy operacyjne: Mac OS 13.2, 13.1, 12.6, 12.5, 11.0, 12.0.2, 11.5, 11.4, 11.3, 11.2, 11.1, 12.4, 12.3, 12.2, 12.1, 12.0.1, 11.6, 10.15, 10.14, 10.13, 10.12, 10.11, 10.10 Pobierz sterownikiPobierz sterowniki drukarki i skanera dla systemów operacyjnych Mac
Pantum BM5110ADW Sterowniki i oprogramowanie dla drukarki i skanera (Linux) Software for Linux operating systemsSystemy operacyjne: Linux Ubuntu 22.04, Linux Ubuntu 20.04, Linux Ubuntu 18.04, Linux Ubuntu 16.04 Pobierz sterownikiPobierz sterowniki drukarki i skanera dla systemów operacyjnych Linux

Instrukcje instalacji oprogramowania dla drukarki: Pantum BM5110ADW.

Instalacja sterownikaOprogramowanie do instalacji sterowników w systemie Windows udostępnia dwie metody instalacji: instalację jednym kliknięciem i instalację ręczną. Zalecamy instalację jednym kliknięciem, która pomoże zainstalować sterownik automatycznie w szybszy i wygodniejszy sposób. Kliknij przycisk „Instalacja jednym kliknięciem”, aby rozpocząć proces instalacji, jeśli oprogramowanie wyszukało tylko jedną drukarkę. Proces ten może zająć trochę czasu, a czas jego trwania zależy od konfiguracji komputera. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z instalacją jednym kliknięciem, spróbuj przeprowadzić instalację ręczną.

Podłącz drukarkę do komputera i rozpocznij instalację oprogramowania.

Podczas procesu instalacji oprogramowania należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie komputera. Instalacja tego oprogramowania jest prosta, wygodna i bezproblemowa. Oprogramowanie to jest dołączone do urządzenia i zostało zaprojektowane w celu umożliwienia korzystania ze wszystkich funkcji urządzenia.Podłącz drukarkę do komputera i rozpocznij instalację oprogramowania.

Jak skanować dokumenty i zdjęcia

Jeśli drukarka jest wielofunkcyjna i może działać jako skaner, po zainstalowaniu oprogramowania na pulpicie komputera zostanie utworzony skrót do tego oprogramowania.Etykieta oprogramowaniaKliknij ten skrót, aby skonfigurować skaner i skanować dokumenty.Oprogramowanie skanera
Pantum BM5110ADW

Jeśli masz problemy z używaniem tego oprogramowania, możesz skorzystać z łatwiejszego sposobu skanowania dokumentów i zdjęć.

Jak skanować dokumenty i zapisywać je na komputerze (Jeśli drukarka jest wielofunkcyjna i może pełnić funkcję skanera).

Do skanowania dokumentów użyj oprogramowania „Faksowanie i skanowanie w systemie Windows”. To oprogramowanie znajduje się w systemie operacyjnym Windows. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem otwarcia „Faksowania i skanowania w systemie Windows” jest jego wyszukanie. Wpisz „Faks systemu Windows” w pasku wyszukiwania i wybierz go w wynikach wyszukiwania. W systemie Windows 10 pasek wyszukiwania znajduje się tuż obok przycisku „Start”. W poprzednich wersjach systemu Windows pasek wyszukiwania mógł znajdować się w menu „Start”. Jeśli nie chcesz wyszukiwać, opcja „Faksowanie i skanowanie w systemie Windows” jest dostępna w menu „Start” w każdej wersji systemu Windows.Faksowanie i skanowanie w systemie WindowsFaksowanie i skanowanie w systemie WindowsW menu oprogramowania kliknij „Nowe skanowanie”, aby przejść do ustawieńW menu oprogramowania kliknij „Nowe skanowanie”, aby przejść do ustawień. Skaner musi być podłączony do komputera.Możesz zmienić ustawienia skanera lub kliknąć „Skanuj”, aby zeskanować dokumenty

Możesz zmienić ustawienia skanera lub kliknąć „Skanuj”, aby zeskanować dokumenty.

„Faksowanie i skanowanie w systemie Windows” wygląda tak samo w systemach Windows 7, Windows 8 i Windows 10, ponieważ firma Microsoft nie zaktualizowała interfejsu programu od czasu wprowadzenia go w systemie Windows Vista. Bez względu na to, jakiej wersji systemu Windows używasz, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zeskanować dokument lub zdjęcie za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego lub samodzielnego skanera.
Pantum BM5110ADW


Jak drukować i skanować dokumenty za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Ten model jest kompatybilny z aplikacją Pantum, która umożliwia łatwe wykonywanie operacji drukowania lub skanowania z urządzeń z systemem iOS i Android.

Pantum App

iOS App

Pobierz aplikację iOS

Android App

Pobierz aplikację Android

Drukuj bezprzewodowo z telefonu lub innego urządzenia (Android i iOS) do praktycznie każdej drukarki laserowej Pantum lub skanuj bezprzewodowo z drukarek Pantum do urządzenia mobilnego.

Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia, 2024 przez x555

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie wiesz jak podłączyć dodatkowe urządzenie do swojego komputera i potrzebujesz instrukcji jak prawidłowo je podłączyć, możesz skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na tej stronie (znajdującej się w prawym górnym rogu każdej strony) lub napisać do nas.

Do korzystania z dowolnego urządzenia komputerowego wymagane jest oprogramowanie (sterowniki). Zaleca się korzystanie z oryginalnego oprogramowania dołączonego do urządzenia komputerowego. Jeżeli nie posiadasz oprogramowania i nie możesz go znaleźć na stronie internetowej producenta swojego urządzenia komputerowego, możemy Ci pomóc. Podaj nam model swojej drukarki, skanera, monitora lub innego urządzenia komputerowego, a także wersję systemu operacyjnego (na przykład: Windows 11, Windows 10, Windows 8 itp.).

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

Znajdowanie informacji o systemie operacyjnym w systemie Windows 11

W obszarze Specyfikacja urządzenia sprawdź edycję i wersję systemu Windows działającego na Twoim urządzeniu.

Jak sprawdzić, jaka wersja systemu operacyjnego jest zainstalowana na Twoim urządzeniu Mac. Z menu Apple w lewym górnym rogu ekranu wybierz opcję Informacje o tym Macu. Powinna zostać wyświetlona nazwa systemu macOS, na przykład macOS Sonoma, po której następuje numer wersji. Jeśli chcesz również znać numer kompilacji, kliknij numer wersji, aby go wyświetlić.

Zainstaluj sterownikiJak zainstalować sterowniki, jeśli nie ma pliku setup.exe i jak zainstalować sterowniki przy użyciu pliku .INF. W takim przypadku otwórz pobrany plik, który powinien zawierać sterownik i użyj pliku .INF do instalacji. W tym artykule opowiemy i pokażemy, jak zainstalować sterownik za pomocą pliku .INF.
Oprogramowania komputerowegoNiezbędne oprogramowanie dla każdego komputera - Jeśli kupiłeś nowy komputer lub ponownie zainstalowałeś system operacyjny, na tej stronie znajdziesz całe niezbędne oprogramowanie i instrukcje dotyczące jego instalacji. Oprogramowanie dla komputerów z systemami operacyjnymi: Windows 11, 10, 8.1, 7, Vista, XP.
Oprogramowanie skaneraJeśli nie możesz znaleźć oprogramowania skanera lub nie wiesz, jak używać skanera do skanowania dokumentów i zdjęć. Ten problem występuje, ponieważ niektóre drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne mają tylko sterowniki, ale nie mają konkretnego oprogramowania do zarządzania skanerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *